O nás

Jazyková škola GMschool je jedinou licencovanou školou metódy DIRECT METHOD v meste Žiar nad Hronom. Na našich kurzoch angličtiny, nemčiny a španielčiny kladieme dôraz na precíznosť, flexibilitu a v neposlednom rade priateľský prístup k našim študentom.

Vďaka inovatívnej metóde Direct Method zistíte, že existuje spôsob ako sa naučiť alebo zdokonaliť v cudzom jazyku jednoducho a v čo najkratšom čase.

Dynamické hodiny, na ktorých rozprávate od prvého momentu vám zaručia, že sa zbavíte strachu z rozprávania. Metóda je založená na „riadenej konverzácii“, pri ktorej sú študenti nútení odpovedať bez dlhšieho premýšľania. Z toho dôvodu nemajú čas zamýšľať sa nad prekladom a tým pádom odbúravajú strach z rozprávania. Výučba prebieha v menších skupinách, zväčša 5 – 8 študentov, čo zaručuje Vašu zvýšenú aktivitu a plnú sústredenosť na hodine.

 Ak sa chcete naučiť cudzí jazyk rýchlo a efektívne, prostredníctvom overenej konverzačnej metódy, jazyková škola GMschool je to správne miesto pre Vás!

Mgr. Miriama Grznárová
riaditeľka jazykovej školy a lektorka anglického jazyka

Vyučovanie anglického jazyka je nielen mojou prácou ale zároveň aj záľubou. Na hodinách uprednostňujem priateľský  prístup k študentom a z jazykovej školy sa snažím vytvoriť miesto, kde sa budú naši študenti cítiť príjemne. Vedenie jazykovej školy pre mňa znamená možnosť realizovať výučbu podľa vlastných predstáv a ponúknuť kvalitné jazykové kurzy pre deti a dospelých.

Fakturačné údaje:

Mgr. Miriama Grznárová

Podhorská 37

966 22 Lutila

IČO: 47 724 528

DIČ: 1081768226

Adresa prevádzky:

GMschool – jazyková škola

Š. Moysesa 68

965 01 Žiar nad Hronom

Jazyková škola GMschool sa nachádza v centre mesta, v prístavbe vedľa Bagetérie Copaline (vstup z dvora).

Priestory